gerard-van-der-wees-1.jpg
28 juni 2022

Bedankt voor de samenwerking!

Het is eind november als ik deze woorden schrijf. Nog twee weken tot de volgende ALV. Nog twee weken voorzitterschap en dan draag ik het stokje over aan mijn opvolger. Dat doe ik in de wetenschap dat er door de sollicitatiecommissie van de NVMT een zeer geschikte kandidaat is voorgedragen. Het is natuurlijk aan de ALV om de voorzitter te benoemen, maar het voelt goed dat er een zeer capabele opvolger klaarstaat om de NVMT-trein verder te besturen.

Achter me liggen zeven jaren waarin van alles gebeurde: teveel om op te noemen. Vooral als je iemand bent die liever vooruitkijkt dan terugkijkt. ‘Wat geweest is, is geweest en altijd nieuwsgierig naar wat komt en hoe daarmee om te gaan’. Dat is in een paar woorden samengevat het motto waarmee ik de afgelopen jaren leiding heb gegeven aan de NVMT én aan het bestuur van de NVMT.

 

De toekomst brengt altijd onverwachte dingen. Dat was de afgelopen zeven jaar vaak het geval en dat zal ook in de nabije toekomst zo blijven. De dynamiek van het leven zie je terug in de dynamiek van een vereniging. In elke vereniging, in de NVMT en ook binnen het KNGF. Bij het KNGF is de dynamiek momenteel vrij fors zonder zicht op een duidelijke ontwikkeling. Dat raakt ook de NVMT en het is aan het bestuur van de NVMT om daar een richting in te bepalen.

 

De komende ALV zal ook voor onze vereniging weer de nodige dynamiek opleveren. Er staan interessante agendapunten op de rol. Agendapunten waarvoor we graag gebruik maken van het inzicht van onze leden. Punten die belangrijk zijn voor een goede toekomst voor de manuele therapie en dus de manueeltherapeut en ook in die volgorde. De basis, ons vak, de manuele therapie, moet goed op orde zijn om de manueeltherapeuten, de leden, een goed perspectief te kunnen bieden.

 

Graag ga ik nog één keer in gesprek met jullie tijdens de komende ALV! Tot 12 december!

En daarna? Dan ligt de NVMT-periode achter me, maar niet voordat ik jullie allemaal bedankt heb voor de samenwerking in de afgelopen jaren. Regelmatig had ik contact met leden over uiteenlopende onderwerpen. Het was altijd plezierig. Dank iedereen hiervoor! Het ga jullie goed!

Gerard

org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@7b3a77f

Van de Voorzitter – ‘Nieuwe uitdagingen’

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@7b3a77f

Van de Voorzitter – ‘(Zelf)vertrouwen in onze deskundigheid’

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@7b3a77f

'Van piketpaal naar op alle niveaus samenwerken: óók voor de beroepsprofielen.'

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@7b3a77f

'De mastereis: liever zorgvuldig dan te grote stappen'

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@7b3a77f

Ruimte maken voor passende zorg. Wie denkt er mee?

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@7b3a77f

De oogst van een mooi seizoen vol positieve ontwikkelingen

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@7b3a77f

Nu eropuit en straks goed van start

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@7b3a77f

De eerste blog na de vakantie en wat gebeurde er al veel

Lees verder
org.hippoecm.hst.content.beans.standard.HippoGalleryImage@7b3a77f

Onze kennis op een andere manier inzetten!

Lees verder